GARRETT Pro-Pointer AT

4 176 грн

Пінпоінтер

Доставка

характеристики

Призначений як для сухопутного пошуку за будь-яких погодних умовах і для пошуку під водою, тепер ви можете досліджувати водойми без страху "втопити" пристрій. Регулювання рівня чутливості дозволить налаштувати Garrett Pro Pointer AT під певні умови пошуку: на великі або дрібні цілі, на простій або высокоминерализованный грунт (морську воду).


Технічні характеристики Garrett Pro Pointer AT

 • Робоча частота 11,5 кГц
 • Вологозахищений, занурення у воду до 3 метрів
 • Помаранчева забарвлення - простіше знайти, якщо ви його кинули
 • Кільце кріплення - для пристібання страхувального троса (в комплект трос не входить)
 • Просте управління - одна кнопка
 • Оповіщення про цілі: звук і вібрація або тільки вібрація
 • 3-ступеневе регулювання чутливості і знаходження центру мети
 • Налаштування балансу при солоному грунті, або поруч знаходяться "залізі", відбудування від заліза, можливість "бачити" кольоровий метал поруч з залізом
 • Сигналізації від втрати (сигнал через 5 хвилин - якщо він увімкнений і ви його не використовуєте), автоматичне відключення, для економії батареї,ще через 5 хвилин
 • Активна зона стрижня 360 градусів
 • LED (діодний) підсвічування


Пинпоинтер Garrett Pro-Pointer AT визначить локацію цілей з точністю до декількох міліметрів. З пинпоинтером ви істотно заощадите свій час і сили, зможете пройти з металошукачем набагато більшу площу і, як наслідок, ваш пошук стане помітно продуктивніше.

Увага!

Перед використанням Pro Pointer AT в підводному пошуку, переконайтеся, що на різьбі кришки батарейного відсіку немає піску, сторонніх відкладень і т. п., а також регулярно змащуйте гумовий ущільнювач кришки силіконовою змазкою, щоб запобігти потраплянню вологи всередину пристрою.

Для видалення з пристрою засохлого бруду достатньо промити його водою з милом і протерти м'якою ганчіркою. Не слід застосовувати ніяких абразивних чистячих засобів чи хімічних реагентів, здатних подряпати зовнішню поверхню або викликати її ерозію.


Управління пинпоинтером Garrett Pro-Pointer AT


Все управління здійснюється однією кнопкою: вкл/вкл, регулювання рівня чутливості, режимів роботи тощо Пинпоинтер працює повністю автоматично: при виявленні об'єкта Pro-Pointer AT видає звуковий сигнал і/або вібросигнал (залежить від персональних налаштувань), близькість чи віддаленість від мети можна ідентифікувати за збільшення/зменшення частоти пульсації звукового або вібро режимів, однаково визначає всі метали, як чорні, так і кольорові.


Комплектація Garrett Pro Pointer AT
Металошукач (пинпоинтер) Garrett Pro Pointer AT
Чохол для носіння на поясі
Комплект акумуляторів/батарей

Logo

BE THE FIRST TO KNOW

Subscribe to the Porto eCommerce newsletter to receive timely updates from your favorite products.